NaszZespół

Agnieszka Kuczera
Agnieszka Kuczera
 • W 2003 r. ukończyła z wyróżnieniem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i uzyskała tytuły lekarza stomatologa. Jako najlepsza studentka na roku, nagradzana corocznie stypendium naukowym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbywała studia wg indywidualnego toku nauczania.

   

  Podczas studiów za wybitne wyniki w nauce otrzymała:

 • stypendium Ministra Zdrowia,

 • stypendium Hetmana Jana Tarnowskiego ,

 • stypendium im. Stanisława Pigonia,

 • stypendium Instytutu Goethego.

   

 • Brała aktywny udział w pracach naukowych w kołach studenckich Kliniki Chirurgii Stomatologicznej, Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, Kliniki Protetyki Stomatologicznej, Kliniki Ortodoncji.

   

 • Odbyła w 2003/2004 r. studia w Ludwig-Maximilians Universitat w Monachium w ramach programu Socrates-Erasmus

   

 • 2013 r. - obroniła pracę doktorską na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach i uzyskała tytułu doktora nauk medycznych

   

 • 2016 r. ukończyła studia podyplomowe Kosmetologia i Medycyna Estetyczna dla Lekarzy na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia

   

 • 2017 r. ukończyła studia podyplomowych- Przygotowanie pedagogiczne na Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim

   

 • 2018 r. ukończyła Curriculum Implantologiczne DSI w Dental Skills Institute w Warszawie

   

 • 2018 r. uzyskała Certyfikat Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie

 

Pracowała jako:

- wykładowca na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

- wykładowca na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach

- wykładowca w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim

- nauczyciel w Medyczno-Społecznym Centrum Kształcenia w Jaśle

 

Pełniła funkcję:

- Kierownika SP ZOZ w Kołaczycach

- Dyrektora Medycznego w Centrum Zdrowia Imhotep w Jaśle

 

Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne w Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersyteckiego Klinicznego Szpitala nr 1 w Rzeszowie

 

Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie

 

Uczestniczka ponad stu kursów, szkoleń, sympozjów w dziedzinie stomatologii, implantologii, kosmetologii i zarządzania

Maja Kuczera
Maja Kuczera

Ukończyła studia medyczne na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie dobywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie stomatologii dziecięcej w Primadent w Rzeszowie. Swoją wiedzę nieustannie doskonali na licznych kursach i konferencjach naukowych. Lubi pracę z dziećmi z wzajemnością, czego potwierdzeniem są uśmiechy na twarzach tych najmłodszych. W pracy zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych, leczeniem w podtlenku azotu oraz stomatologią estetyczną. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej. Prywatnie lubi odpoczynek w dużym mieście, jazdę konną ale i rodzinną atmosferę oraz letnie wieczory z dobrą kuchnią.

Marcin Giebułtowski
Marcin Giebułtowski

W 2002 r. ukończył studia medyczne na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Lekarz z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Z Centrum Zdrowia Imhotep związany od 2005 roku. W latach 2018-2022 r. odbywał szkolenie specjalizacyjne w zakresie chirurgii stomatologicznej, zakończone złożeniem Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, uzyskując tytuł lekarza specjalisty chirurgii stomatologicznej. Swoją wiedzę nieustannie poszerza na licznych kursach i konferencjach naukowych. W pracy zajmuje się głównie chirurgią stomatologiczną ale również leczeniem zachowawczym i protetycznym. Prywatnie pasjonat historii.. Członek grup rekonstrukcyjnych Kawalerii Konnej i myśliwy. Uwielbia jazdę konną, wędrówki górskie, polowania, jazdę na nartach i kolarstwo.

Piotr Łabusiński
Piotr Łabusiński

Ukończył studia medyczne na Narodowym Medycznym Uniwersytecie im. O. Bohomolca w Kijowie a następnie w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie uzyskał nostryfikację dyplomu lekarza. Z Centrum Zdrowia IMHOTEP związany od 2017 r . Obecnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie protetyki stomatologicznej w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SPZOZ w Krakowie. Pasjonat nowoczesnej stomatologii cyfrowej. Swoją wiedzę nieustannie poszerza na licznych kursach i konferencjach naukowych. W pracy zajmuje się głównie nowoczesnym leczeniem protetycznym oraz chirurgią stomatologiczną. Prywatnie człowiek wielu pasji. Lubi podróże, trekking, kolarstwo, żeglarstwo. Świetnie gotuje i jest fanem krykieta.

Mateusz Szpak
Mateusz Szpak
Leokadia Macieik-Popławska
Leokadia Macieik-Popławska
Katarzyna Jasionowicz
Katarzyna Jasionowicz

Jest Absolwentką Niepublicznej Szkoły Policealnej oraz Medyczno Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle. Z Centrum Zdrowia IMHOTEP związana jest od 2011 r. Posiada umiejętności i doświadczenie, które umożliwiają jej pracę na trzech stanowiskach. Jako asystentka stomatologiczno - implantologiczna stawia na precyzję, zwraca uwagę na detale. Jako higienistka stomatologiczna troszczy się o higienę i profilaktykę Pacjentów Centrum Zdrowia IMHOTEP – jej priorytetem jest delikatność wykonywania zabiegów. Jako technik sterylizacji czuwa z najwyższą starannością nad prawidłowym przebiegiem procesów sterylizacji w Centrum Zdrowia IMHOTEP. Jest osobą życzliwą i opiekuńczą. Prywatnie mama Aleksandry. Wolny czas lubi spędzać aktywnie na wędrówkach górskich i jeździe na nartach. Kocha zwierzęta.

Natalia Palar
Natalia Palar

Jest absolwentką Medyczno- Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle. W 2018 roku uzyskała tytuł dyplomowanej higienistki stomatologicznej. W 2020 roku ukończyła kierunek technika sterylizacji medycznej. Z Centrum Zdrowia IMHOTEP związana od 2017 roku. Aktywnie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach zawodowych. Troszczy się o zdrowie jamy ustnej Pacjentów Centrum Zdrowia IMHOTEP wykonując profesjonalne zabiegi profilaktyczne. Jako technik sterylizacji nadzoruje w Centrum Zdrowia IMHOTEP procesy sterylizacji i dezynfekcji według najwyższych standardów bezpieczeństwa. Pasjonatka podróży i kina akcji.

Aleksandra Ablewicz
Aleksandra Ablewicz

Jest absolwentką Medyczno - Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle na kierunku higienistka stomatologiczna. Ukończyła liczne kursy i szkolenia i nadal poszerza swoją wiedzę z zakresu profilaktyki jamy ustnej. Z Centrum Zdrowia IMHOTEP związana od 2016r. Czynnie asystuje przy zabiegach oraz wykonuje zabiegi profilaktyczne. Jako higienistka na pierwszym miejscu stawia profesjonalne podejście do każdego pacjenta oraz jego zadowolenie z wykonanego zabiegu. Prywatnie mama Wiktorii, miłośniczka zwierząt oraz podróży.

Bożena Kulman
Bożena Kulman

Jest absolwentką Niepublicznej Szkoły Policealnej w Jaśle na kierunku asystentka stomatologiczna. Od 2011 związana jest z Centrum Zdrowia IMHOTEP. Czynnie asystuje przy zabiegach zarówno dzieci, jak i dorosłych. Jako rejestratorka medyczna stara się jak najlepiej wyjść naprzeciw potrzebom Pacjentów. Chętnie niesie pomoc, otacza ich troską i niweluje stres związany z wizytą. Miłośniczka i posiadaczka kotów brytyjskich. Jej pasją są podróże, kuchnia orientalna oraz florystyka.

Joanna Mroczek
Joanna Mroczek

Jest absolwentką Niepublicznej Szkoły Policealnej na kierunku higienistka stomatologiczna oraz absolwentką Medyczno Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle na kierunku technik sterylizacji medycznej. Jako technik sterylizacji pełni profesjonalny nadzór nad całym procesem sterylizacji w Centrum Zdrowia IMHOTEP. Asystuje przy stomatologii zachowawczej, endodoncjii, chirurgii i protetyce. Jako higienistka dba o profilaktykę pacjentów. Od początku swojej pracy zawodowej poszerza i doskonali nabyte umiejętności i wiedzę. W wolnym czasie lubi spędzać czas z rodziną i poznawać nowe miejsca.

Agnieszka Wyżkiewicz
Agnieszka Wyżkiewicz
Karolina Winiarska
Karolina WiniarskaFacial Expert

W roku ukończyła Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie uzyskując tytuł Kosmetologa. Obecnie uczy się w Niepublicznej Szkole Policealnej w Jaśle na kierunku higienistka stomatologiczna. W Centrum Zdrowia IMHOTEP zajmuje się obsługą medialną. Doskonale radzi sobie jako czynna asysta przy zabiegach dziecięcych, zachowawczych, higienicznych, endodontycznych. Jako kosmetolog zapewnia profesjonalną opiekę nad Pacjentami Centrum Zdrowia IMHOTEP wykonując usługi kosmetologiczne wprowadzające do zabiegów wykonywanych przez lekarza. W pracy najważniejsza dla niej jest empatia, cierpliwość, uczynność, pozytywne i profesjonalne nastawienie do pacjenta. Prywatnie lubi spędzać czas na aktywności fizycznej, podróżach, spotkaniach ze znajomymi oraz odkrywaniu nowych zamiłowań.

Godziny otwarcia placówki

 • Wtorek 10
 • Środa 
 • Czwartek 10
 • Piątek 08:00 - 18.00
 • Sobota 08:00 - 14.00

Adres

Centrum zdrowia Imhotep 

ul. Karola Szajnochy 43f

38-200 Jasło

Social media

Zachęcamy do oceny naszych usług w kanałach społecznościowych