Zabiegi naciało

Lipoliza

iniekcyjna ciała to nieinwazyjne modelowanie ciała,polega na wprowadzeniu zastrzyków substancji powodując usuwanie tłuszczu. To zabieg deponujący w tkankę tłuszczową substancji ipolitycznych.Substancje te rozpuszczają komórki tłuszczowe, które transportowane są do wątroby i usuwane z organizmu. Zabieg ten usuwa miejscowe odtłuszczenia.

Image

Stosuje się ją również do rozpuszczania tkanki tłuszczowej na brzuchu,do usuwania"boczków", ud oraz pośladków, wokół pach, nad kolanami.Lipoliza to pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję miejscowej tkanki tłuszczowej. Efekty zabiegu: – utrata kilku cm w obwodzie w miejscu iniekcji, – lepszy metabolizm komórek skóry, – lepsze mikrokrążenie, – stymulacja regeneracji skóry, – lepsze odżywienie skóry

Lipotransfer

Lipotransfer jest to naturalna metoda modelowania ciała, uzupełniania ubytków tkankowych oraz likwidacji objawów starzenia się skóry za pomocą własnej, autologicznej tkanki tłuszczowej. Własny tłuszcz jest naturalnym materiałem wykorzystywanym do modelowania sylwetki i wypełniania ubytków.

Image

Koncentrat tłuszczowy jest bogatym źródłem komórek macierzystych mających właściwości regenerujące. Wypełniamy nim ciało: Modeluję sylwetkę, powiększa piersi,asymetrie piersi,odbudowuje naturalną tkankę po usunięciu implantów. Rekonstruuje piersi po mastektomii.Powiększa i unosi pośladki oraz uzupełnia wiotkość skóry dłoni. Ubytki skórne, nierówności.

HI-FU Zabieg

Zabieg HIFU jest nieinwazyjny i bezpieczny. Zabieg ten wykorzystuje wiązki fal dźwiękowych o dużym zasięgu. W medycynie estetycznej HIFU pełni rolę bezinwazyjnego liftingu ciała.Dzięki użyciu HIFU, powierzchnia skóry pozostaje nienaruszona i nie zachodzi potrzeba rekonwalescencji. Przez kilka godzin po zabiegu mogą pojawić się delikatne zaczerwienienia na skórze.

Image

W większości przypadków, do uzyskania zadowalających efektów wystarczy jeden zabieg, w przypadku skóry bardzo wiotkiej, zabieg powtarzać można do trzech razy, co 1 – 3 miesiące. Efekty zabiegu HIFU: widoczne zmniejszenie wiotkości skóry regenerację kolagenu poprawę elastyczności skóry zmniejszenie tkanki tłuszczowej brzuch ,uda , lifting brzucha , zagęszczenie skory ,znaczne zmniejszenie rozstępów Rezultat widoczny jest od razu (w ciągu 24-48 godzin po zabiegu), a potem nasila się z czasem (najlepsze efekty uzyskuje się w okresie od 2 do 24 tygodni) i utrzymuje aż do 18 miesięcy.

Laser

Laserowe zamykanie naczyń krwionośnych to innowacyjny zabieg, wykorzystujący najnowszą generację energii za pomocą światłowodu. Działanie lasera diodowego polega na szybkim obkurczeniu rozszerzonych naczynek, bez wywoływania podrażnień w tkankach sąsiadujących. Światło lasera zostaje pochłonięte przez czerwony barwnik krwi, czyli hemoglobinę. Dochodzi do obumarcia rozszerzonych naczynek oraz ich bezpiecznego usunięcia przez organizm.

Image

Zabieg z laserem diodowych, to usunięcie rozszerzonych naczynek krwionośnych i ujednolicenie kolorytu skóry. Aby cieszyć się efektami trwałego zamykania naczynek, zabieg laserowy wystarczy wykonać 1-3 razy w ciągu kilku miesięcy.

Godziny otwarcia placówki

  • Wtorek 10
  • Środa 
  • Czwartek 10
  • Piątek 08:00 - 18.00
  • Sobota 08:00 - 14.00

Adres

Centrum zdrowia Imhotep 

ul. Karola Szajnochy 43f

38-200 Jasło

Social media

Zachęcamy do oceny naszych usług w kanałach społecznościowych